top of page

CANNACURA, s.r.o

Dostihová 673

76315 Slušovice

Czech Republic

 

VAT No: CZ29317347

 

 TROMPETOL PRODUKTY 

 

Seria Trompetol i CANNABIOS zostały opracowane w oparciu o dokładne analizy i długoletnie doświadczenie oraz wiarę w wyjątkowe właściwości lecznicze preparatów ziołowych, przede wszystkim konopi.

Produkty mają szerokie zastosowanie, nie powodują skutków ubocznych i nie wywołują podrażnień nawet u osób wrażliwych. Skuteczna alternatywa oraz doskonałe dopełnienie produktów farmaceutycznych przeznaczonych do pielęgnacji i ochrony skóry.

 

Wspaniałe efekty używania kosmetyków z konopi z wyjątkowym ekstraktem zawierającym kannabinoidy są wynikiem połączenia znanych już od wieków właściwości tej rośliny i innych ziół leczniczych z delikatnymi metodami ich obróbki oraz wyborem najlepszych materiałów. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy naturalnych preparatów kosmetycznych.

Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom produktów jak najwyższej jakości, jaką mogą uzyskać kosmetyki naturalne. Korzystamy wyłącznie z zasobów lokalnych, a naszą wiedzę opieramy o najnowsze badania i uczciwą strategię biznesową. 

bottom of page